Програма кандидата у Президію Федерації Костянтина Гончаренка

Гончаренко Костянтин Володимирович

Народився у 1977 році.
Почав літати на дельтаплані у 1993 році.
Почав літати на параплані у 2008 році.
Чемпіон України у 2016 році.
Багаторазовий учасник етапів Кубку Світу з 2013 року.
Приймав участь у Суперфіналі Кубку Світу, Чемпіонаті Європи та двох Чемпіонатах Світу.

В 2012-му році розробив і впровадив через Президію систему Національної Ліги для подання до Кубку Світу, яка полегшує селекцію наших пілотів на КС. Це призвело до того, що вже в 14-му році на етапі КС в Македонії приймало участь 12 наших пілотів. Приймав участь у розробці правил формування Збірної України для Чемпіонатів Світу та Європи. Організовував три закордонні етапи Кубка України, які проходили у вигляді українського заліку у складі Непал Опен.

Балотувався в Президію на попередніх виборах.

На позиції члена Президії з юридичних питань планую надавати посильну допомогу Федерації, тому що, проживаючи в Києві та володіючи власним бізнесом, маю час та можливість для відвідування офіційних органів влади. Маю в штаті мого підприємства юриста. Маю підтримку діючого члена Президії, представника України в ФАІ та головного юриста нашої Федерації – Андрія Вітченка, який обіцяв надавати консультативну підтримку як у юридичних питаннях, так і в питаннях взаємодії з ФАІ.

Я є противником тотальної монетизації послуг Федерації за рахунок значного підвищення внесків як рядовим членам, так і представникам парапланерного бізнесу в особі тандем-пілотів та інструкторів. Наше завдання надавати базовий сервіс за помірні внески, і шукати волонтерську та спонсорську підтримку під нові цікаві проекти.