Результати Загальних зборів та виборів керівництва ФПСУ

Шановні, Пілоти.

Як було заплановано, 24 квітня у режимі Zoom конференції відбулися Загальні збори та вибори керівництва Федерації. У Зборах прийняли участь понад 200 пілотів. Протокол Зборів готується  за записом конференції та буде оприлюднено на сайті найближчим часом.

З головних моментів треба відмітити, що було прийнято рішення автоматично прийняти до нової Федерації усіх дійсних членів за винятком тих, хто заявить про небажання вступати до ФПСУ. Активно обговорювалися актуальні питання. Нижче наведено результати виборів Керівництва:

Щодо процедури виборів були некритичні зауваження, наприклад, що при голосуванні за безальтернавних кандидатів не було передбачено технічної можливості утриматись, але на загальну картину то не вплинуло. При перевірці лише один голос було скасовано, оскільки людина проголосувала двічі з різними “галочками” у бюлетені.

Новообрана Президія активно взялася до виконання обов’язків. Багато пілотів готові допомагати їй у роботі. Що дуже приємно. Окремо хочу подякувати пілотам за активність та усім, хто допоміг організувати та провести Збори.

Сезон почався. Наші пілоти вже активно літають в Туреччині та Румунії. Проходять перші в цьому році змагання на Дністрі.

Бажаю всім гарного здоров’я, якомога більше льотних днів, спортивних досягнень, красивих та безпечних польотів.

З повагою
Президент ФПСУ
//Олексій Колесник

Эта запись была опубликована в рубрике Новости пользователем admin. Добавить в закладки ссылку.

Комментирование закрыто.