Програма кандидата у Президію Федерації Юрія Чечайлюка

 Чечайлюк Юрій Петрович

д.н. 11.09.1975

м. Київ
Пілот маршрутник. В парапланеризмі з 2005 року. Регулярно приймаю участь в змаганнях. Призер кубків Дністра, Карпат. Організатор Маршрутної ліги з 2021р. Не належу до парапланерних клубів, не займаюсь тандем польотами, не конкурую з спортсменами за місця в збірній, не навчаю новачків. Приймаю активну участь в парапланерному житті спільноти. Вільно володію англійською мовою.

Маю успішний управлінський досвід створення ефективних команд та досягнення результатів.

Ми літаємо в основному на рівнині і нам доводиться об’єднуватись для організації стартів з лебідки, захисту стартових бугрів чи повітряного простору в зоні стартів. Федерація хороший формат для легалізації нашого об’єднання. Об’єднуючи зусилля ми зможемо зробити наше захоплення ще доступнішим, більш безпечним, цікавим і веселим.

Своїм основним завданням в федерації бачу координацію зусиль правління та пілотів для розвитку федерації та захисту інтересів учасників. Вважаю що всі ініціативи проялені учасниками повинні бути розглянуті правлінням, рішення повинні прийматись колегіально.

Буду прикладати зусиль для збільшення кількості учасників федерації, кількості простих локальних змагань, так як вважаю це основою розвитку спорту і нашого захоплення. Планую відновити онлайн лігу, кубок України.

Підтримую: відкритість діяльності, обговорення рішень, пошук балансу інтересів.

Не підтримую: безініціативність, відсутність відповідальності, замовчування проблем. Буду виступати проти перетворення федерації на приватну організації, що просуває чиїсь персональні інтереси та ігнорує ініціативи.

З пілотами, представниками різних регіонів України склав програму розвитку федерації http://bit.ly/NPFU2021 і готовий втілювати її разом з командою однодумців.