Програма кандидата у Президію Федерації (польоти з мотором) – Конош Олександр

Конош Олександр Сергійович

1986 р.н. Одружений, виховую сина.
Мотопарапланеризмом почав займатись з 2010 року. Приймав участь у багатьох моторних чемпіонатах України з мотопарапланеризму. Був призером змагань. На зараз розвиваю школу по навчанню польотам на мотопараплані. Займаюсь виробництвом паромоторних установок на базі італійських двигунів. Повністю розумію весь процес від бажання літати до повноцінних самостійних польотів з мотором.
За той час, що я захоплююсь мотопарапланеризмом, помітив, що саме зараз потрібна популяризація цього напрямку серед як прогресивної молоді, так і серед людей з життєвим досвідом. Головна проблема на мою думку відсутності нових облич у мотопарапланеризмі, це відсутність медійності, інформованості серед активних людей. Комплект повного спорядження доступніший за японського мотоцикла, але чомусь їх поки більше ніж паромотористів. Про польоти з мотором мало відомо. Деякі взагалі не знають, що такий напрямок існує. Бучу своїм завданням як особистим прикладом, так і завдяки спільним зусиллям Федерації популяризувати паромоторні польоти серед активних людей. Особливу увагу буде приділено темі безпеки польотів як серед початківців, так і серед пылотыв з досвідом. Спланую конференцію по безпеці польотів, з залученням до конференції більш досвідчених пілотів і інструкторів.
Для підвищення рівня кваліфікації пілотів відновити проведення заходів рівня змагань, зустрічей вихідного дня, створення парамоторної культури, на яких можна ділитись досвідом і переймати його у досвідчених пілотів. На разі в Україні є один зліт який об’єднує пілотів на зустріч, це кубок ім. О.Величко, який проходить в кінці льотного сезону (восени). Це дуже мало для такої великої країни. Зараз в розробці ще один захід для того, щоб бажаючі змогли приїхати і в процесі спільних польотів ділитись досвідом, а ті хто планує приєднатись до мотопарапланеризму, змогли познайомитись з ним більш предметно. Відновлення паромоторного чемпіонату є також одним з заходів по розвитку мотопарапланеризму. Це потрібно для того, щоб той хто хоче розвиватись особисто в цьому напрямку міг покращувати свої знання і навички.